X
تبلیغات
رایتل

سرزمین افتاب

سرزمین افتاب همراه با موضوعات اجتماعی، فرهنگی، سرگرمی و بیوگرافی افراد مشهور همراه با دانلودهای متنوع!!!
بیوگرافی روژان آریامنش

سلام دوستان گل و بازدیدکننده های فهیم  سرزمین آفتاب

جالب دونستم تو این آپم بیوگرافی یکی از بازیگران نوجوان کشور عزیزمون ایران را براتون بزارم به همراه

چند تا عکس قشنگ از ایشون

 خواهشا  نظر خودتون بگید تا آپ بدی مطلب بهتر و باب میلتون رو بزارم

نام:روژان

نام خانوادگی:آریامنش

متولد: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۷۵

بازی در فیلمهای:خوش رکاب-عاشق-نصف مال من نصف مال تو- غوغا - دردسر والدین -معصومیت از دست رفته- چشمان سیاه- شبنم- معنای زندگی- مهر و ماه- رانت خوار کوچک- قصه های آشنا- مختارنامه- خاله جون کوکب و غنچه- بیمار دزدی- مسافری از آینه- مسافری از زمان- افسون- o مثبت- شکر تلخ و ... 

روژان آریامنش  در تاریخ بیست و نهم اردیبهشت ماه 1375 در تهران در یک خانواده هنرمند در منطقه قیطریه چشم به جهان گشود وی از همان ابتدای کودکی علاقه زیادی از خود به موسیقی و هنر نشان می داد، در چهار سالگی توسط پدرش الفبای موسیقی را آموخت و در شش سالگی شروع به آموختن سلفژ توسط استاد پورناصر نمود و چندین بار در  کنسرت های وی  در فرهنگسرای  نیاوران هنر نما یی کرد و پس از آن در حضور استاد   سرکار خانم داودی به صورت حرفه ای به آموختن آواز اصیل ایرانی  پرد اخت و در کنار آن نیز توسط خانم حکیم الهی به آموزش ضرب مشغول شد. سپس با سرکار خانم شهره جلالی قاجار استاد دانشگاه هنر موسیقی آشنا شد و موفق به اخذ  پایان نامه اولین دوره ی آموزش پیانو به صورت ممتاز شد که هنوز هم افتخار شاگردی این استاد عزیز را دارد.

رو‍‍ژان در سال 1380 به صورت اتفاقی پس از انجام تست بازیگری در سریال دردسر والدین به ایفای نقش پرداخت که حضور موفق او در این سریال باعث شد که در سریالها و فیلمهای زیادی هنرنمایی کند. که از جمله آنها: خوش رکاب – معصومیت از دست رفته – چشمان سیاه –شبنم – معنای زندگی – مهروماه – رانت خوار کوچک (اشترخانی دات کام ) – قصه های آشنا – مختارنامه – خاله جون کوکب و غنچه – معنای زندگی – بیمار دزدی – مسافری از آئینه – مسافری از زمان – افسون – اُمثبت – شکرتلخ – نصف مال من نصف مال تو و عاشق بوده است

در مجموعه معصومیت از دست رفته به علت نبود امکان ضبط صدا در صحنه روژان با استودیو ضبط و دوبلاژ آشنا شد و بعد از آن هم با چند پروژه دوبله همکاری نمود در فیلم عاشق هم که چند کلیپ موسیقی همراه با حرکات موزون در آن گنجانده شده بود روژان هم به صورت هم آوائی و هم به صورت تک خوان برای تصاویر خودش و بجای دیگر بازیگران خردسال آواز خواند.

خوشبختانه روژان از بدو ورود به مدرسه تا کنون شاگرد اول بوده ودرتمام دوره تحصیلش تا کنون با معدل 20 به کلاس بالاتر صعود کرده است و مشغله های هنری و فرهنگی هیچ گونه خدشه ای به تحصیل او وارد ننموده است.

+نوشته شده در پنج‌شنبه 3 شهریور 1390ساعت04:12توسط محسن | نظرات  1 


چاقو - یاهو اد | ابر جادو - مبلمان اداری - دکتر پوست - فست فود - نی نی سایت - لباس - درب - مای بی اف